Staňte se spolutvůrcem kurzu

Tak je to tady. Opět se vracím k tématu o teenagerech a jak si s nimi rozumět. Píšete, že e-book je sice fajn, ale že byste uvítali kurz, protože chcete na rodinných vztazích zapracovat  aktivněji.

Opravdu mě to potěšilo.  O to více, že mi píšou i prarodiče, kteří by chtěli více rozumět svým vnoučatům. Někteří chtějí ve své rodině jen lehce něco upravit, někdo chce razantní změnu od základu.

Možná jste četli e-booky, možná jste četli články, možná ještě nic… Možná hledáte řešení svého problému a náhodou jste narazili na tyto stránky.

Vás všechny chci požádat o pomoc. Můžete se totiž stát spolutvůrci kurzu a ovlivnit tak jeho obsah, aby vám informace byly takříkajíc ušité na tělo. Každý totiž řešíme trochu jiné problémy, máme jiné podmínky a jinou startovní čáru.

Kdybyste  mi mohli položit jen jednu otázku ohledně komunikace s našimi teenagery, jaká by to byla? Jaká asi může být hlavní překážka, že si se svým teenagerem nerozumíte? Co vám na tom vadí nejvíce? Co to dělá s životem vaším a životem vaší rodiny? Jaký očekáváte výsledek? Co se má změnit?

Prosbu uveřejňuji i na Facebooku, takže pokud ho upřednostňujete, můžete odpovídat tam. Ale vím, že spousta z vás Facebook nemá a ani ho nechce, ptám se tedy i prostřednictvím tohoto příspěvku.  Můžete psát na e-mail zezivota@renataslavikova.cz

Nemusíte se bát, žádné vaše konkrétní údaje zveřejňovat nikde nebudu, jde spíše o malý průzkum.

Pokud máte o kurz zájem, můžete mi nezávazně napsat e-mail a já vám dám přednostně vědět, až bude zahájený předprodej. Doufám, že vás potěší výrazně nižší cenou.

Pokud můžete někomu pomoci tímto příspěvkem, sdílejte.

Renata Slavíková
„Jsem průvodkyně nástrahami rodinného a školního života. Pomáhám rodičům školáků a studentů nahlédnout do dětské duše, aby mohli pochopit „PROČ“  a najít cestu „JAK“ …    Jsem také autorkou e-booků "Velká kniha pro rodiče - Teenager", "Jak (ne)mluvit s teenagery, aby nás brali...", "Proč tresty nefungují aneb Tajemství výchovy teenagerů", "Proč se dětem ve škole nedaří? aneb I Albert Einstein měl poruchu učení!" Můj příběh si můžete přečíst tady >>               

Pomoc můžete hledat tady nebo v článcích na blogu.

Pětadvacítka pro rodiče (nejen) teenagerů

aneb

Malé rady s velkými účinky

Jak vycházet se sými teenagery? „Pětadvacítka“ je povolený minitahák, kde jsou pro rodiče sepsané malé rady s velkými účinky. Máte rádi AHA momenty? Tak si  zdarma stáhněte svou Pětadvacítku:)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.